Office 365 už stáhneme i na Mac App Store!

Překvapení pro všechny uživatele Macu! Office 365 je poprvé k dispozici na Mac App Store, takže nyní můžeme jednoduše stahovat aplikace Word, Outlook, Excel, PowerPoint, OneNote a celou sadu populárních aplikací Microsoft. Aplikace “Office 365 for Mac” byla navržena speciálně pro podporu funkcí, která jsou jedinečná právě pro tento typ počítače. Funkce jako jsou Dark Mode (přebarvení systému do tmavých barev) a Continuity Camera (skenování dokumentů) v MacOS, MacBook Pro Touch Bar a nejdůležitější TrackPad tedy budeme stále moci používat.

“Jsme nadšeni, že přivítáme Microsoft Office 365 do všech nových Mac App Store v MacOS Mojave.” řekl Phill Schiller, viceprezident společnosti Apple pro celosvětový marketing. “Společnosti Apple a Microsoft společně pracovaly na tom, aby uživatelům Macu od počátku přinesly skvělou produktivitu aplikace. Nyní s Office 365 v Mac App Store je snadnější než kdy jindy získat nejnovější a nejlepší verzi Office 365 pro Mac, iPad i iPhone.”

Je tomu jen pár dní od představení novinky a Mac App Store zaznamenal tisíce stažení. S jistotou můžeme říci, že tato spolupráce Applu s Microsoftem zásadně usnadnila mnohým z nás práci a umožnila zdaleka jednodušší ovládání těchto oblíbených aplikací.