Nejaktuálnější spekulace o nových AirPods 2

 

Kdy vyjde dlouho očekáváný upgrade bezdrátových sluchátek AirPods? Společnost Apple potvrdila, že představení novinek proběhne 25. března 2019, kdy by měly být odhaleny i nové služby v rámci Apple TV a Apple News. 

Datum nástupu AirPods 2 do obchodů je prozatím naplánovaný na 29. března. Mimo to bylo oznámeno, že Apple přestane prodávat dnešní AirPods den předtím. Tato zmínka je založena na prodejním softwaru společnosti, který ukazuje, že AirPods jsou od 28. března označeny jako vyprodané. 

Jaké funkce nabídnou aktualizované AirPods? V první řadě to bude bezdrátové nabíjení Qi. Světélko ukazující stav baterie, které bylo doposud uvnitř pouzdra, je nyní na vnější straně. Dále bychom si měli na první poslech všimnout lepší kvality zvuku s hlubšími basy. Budoucí AirPods zaznamenají vylepšení dokonce i v oblasti zdraví. Objeví se nové biometrické senzory pro měření tepové frekvence. V neposlední řadě bude umožněna hlasová aktivace hands-free Hey Siri, která je v současné době dostupná na iPhonu, iPadu a HomePodu. Předpokládaná je i voděodolnost. Model nebude navržený tak, aby odolal ponoření do vody, ale procházku v dešti by měl zvládnout s přehledem. A konečně možnosti designu a barev. Podle nejnovějších zpráv budou mít sluchátka speciální povlak pro přilnavost, aby lépe držela v uších, aniž by se změnil jejich skutečný tvar. Další zprávy z dodavatelského řetězce ukazují, že budou k dostání i v černé barvě. 

Současné AirPods se staly během posledních dvou let tak popoulárními, že se očekává stejný úspěch i u AirPods 2. I když bylo o tomto produktu zveřejněno mnoho informací, všechny detaily zůstávají nejasné do té doby, než si sluchátka prohlédneme na vlastní oči a vyzkoušíme.