Apple Watch Series 6

Během jedné z nejvýznamnějších událostí společnosti Apple, která se konala 15. října 2020, byly mimo jiné představeny nové Apple Watch Series 6.

 

apple-watch-6-uvodka

 

 

Apple vylepšil aplikaci Zdraví hned o několik dalších funkcí a mnoho stávajících vylepšil. Nově Series 6 umí měřit hladinu kyslíku v krvi, což je důležitý ukazatel celkové kondice těla, umožňuje si udělat představu o tom, jak tělo absorbuje kyslík a kolik kyslíku se dostává do těla. Nově také umožňuje si udělat kdekoliv a kdykoliv vyšetření EKG. Elektrody integrované v korunce Digiral Crown a zadním sklíčku hodinek snímají elektrické impulzy srdce. Vyšetření trvá 30 sekund a dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibralace síní, nebo jestli má normální průběh.

Apple též přidal novou aplikaci Spánek, která pomáhá k osvojení pravidelného spánku a umožňuje sledovat statistiky a kvalitu spánku minulých nocí. Jedna z aplikací, která se může pyšnit aktualizací je Kondice. Series 6 mají ještě přesnější sledování tréninků ve vodě, v tělocvičně i na silnicích. Nabízí mnoho možností aktivity. Stačí si jen vybrat tu, která Vás baví a začněte měřit každý pohyb. Nový stále aktivní výškoměr sleduje změny nadmořské výšky v reálném čase, vevnitř i venku.

Apple Watch Series 6 je nejbarevnější řadou vůbec. Můžete si několika brevných kombinacích jako nikdy před tím. 

 

 

Snimek-obrazovky-24-650x366.jpg.pagespeed.ce.Oh5i4Omw35