Aktuální nabídka práce v našem Apple servisu

Koho hledáme?

Pro náš Apple servis MacParts v Praze přijmeme slečnu na pozici asistentky servisu:

Co požadujeme?

Požadujeme profesionální přístup, milé a příjemné vystupování, pozitivní vztah k zákaznikům a této oblasti služeb.

Uvítáme také slečny se zkušenostmi z oblasti obchodu a znalost angličtiny.

Co nabízíme my Vám?

Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavé finanční ohodnocení(sazba od 100 kč/h), práci v mladém, příjemném a rozvíjejícím se kolektivu.

Náplň práce?

Obsluha a komunikace se zákazníky, příjem a výdej zakázek na pobočce našeho Apple servisu, práce s pokladnou, prodej příslušenství, telefonická podpora našich zákazníků. Emailová komunikace s našimi zákazníky.

Jaké benefity můžeš očekávat?

- odměny z prodeje příslušenství
- slevy na prodej a servis Apple zařízení a jeho příslušenství
- práci v mladém a motivujícím kolektivu

 Spolupráce, v případě přijetí, bude zahájena v průběhu listopadu. Vaše životopisy posílejte na adresu info@macparts.cz