Baterie A1664 pro Apple iPad Pro 9.7"

Baterie A1664 pro Apple iPad Pro 9.7".

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
774 Kč 640 Kč bez DPH
Baterie A1664 pro Apple iPad Pro 9.7"

Baterie A1664 pro Apple iPad Pro 9.7".

 

Naše baterie jsou vyrobeny od stejného výrobce jako původní baterie v každém iPadu. 

Baterie disponují originální elektronikou a novými články. Jejich reklamovanost je téměř nulová.

Jak vybrat správně typ baterie? 

Konkrétní typ baterie lze dohledat podle modelového označení iPadu, např. A1664. 

  • Všechny naše baterie jsou před prodejem otestované je zkontrolována jejich originalita a ve většině případů mají udělaný 1 cyklus.                                      
  • Baterie z důvodu nařízení EU nejsou nabity na 100%.
  • Záruka na funkčnost je dle zákona 24 měsíců na kapacitu 6 měsíců.

 

Tip našeho technika:

Baterie jsou koncipovány na zhruba 1000 nabíjecích cyklů ovšem hodně záleží na tom jak se k ní budeme chovat. Když je baterie nová, doporučujeme udělat 1-3 nabíjecí cykly z 0% do 100%, poté se baterie cítí dobře mezi 20%-80% kapacity. Úvodní cyklus můžeme opakovat jednou např. za několik měsíců. Baterii nenecháváme stále na nabíječce a vždy nabíjíme originální nebo certifikovanou nabíječkou s přepěťovou ochranou jinak může dojít k nenávratnému poškození nejen baterie, ale i základní desky.

A kdy je baterie vhodná k výměně? 

Ideální je měnit baterii zhruba po 2-3 letech jejího používání, na tuto dobu jsou baterie koncipovány a v této době se můžeme spolehnout na její maximální výkon. Poté může začít její výkon klesat, baterie se může začít nafukovat a poškodit trackpad nebo v nejhorším případě vzplanout. Pokud máte podezření, že se zrovna vaše baterie nafoukla, vyhledejte, co nejdříve servis. Baterie je vhodná k výměně i případě, že se v systému zobrazí hláška, že jí máte předat do opravy viz. print. screen. Nemusí to znamenat, že je to akutní tak jako v prvním případě, ale zároveň to nelze brát úplně na lehkou váhu. Za návštěvu servisu a kontrolu to určitě stojí.

A co se starou baterií?

Staré baterie patří do elektroodpadu, pro tyto účely jsou zřízeny speciální kontejnery v každém městě nebo ji lze odvézt na sběrný dvůr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Baterie
Model iPad: iPad Pro 9.7"