Vážení zákaznici, dle nařízení vlády je naše prodejna uzavřena. Předání vašich rozbitých, politých, nefunkčních zařízení je možno uskutečnit po telefonické domluvě na adrese naší provozovny. Předání opravených MacBooků lze po předchozí telefonické domluvě provést na adrese naší provozovny. Eshop funguje bez omezení a objednávky s osobním odběrem probíhají standardně pro předchozí telefonické domluvě na adrese naší provozovny. Možnost využít i našeho kurýra. Pokud jste se v nedávné době vrátili ze zahraničí a měli by jste být v karanténě, prosíme o respektování a přesunutí vaší návštěvy na pozdějiší dobu. Pokud na sobě cítíte jakékoliv příznaky (vysoké teploty,dušnost,kašel) zkontaktujte hygienickou stanici dle manuálu https://koronavirus.mzcr.cz. Zachovejte prosím klid, dříve nebo později všechna vaše rozbitá zařízení opravíme. Objednávky přes eshop jsou expedovány standardně. Děkujeme za vaše pochopení. Váš MacParts

Nový iPad PRO je považován za nejkrásnější, který kdy Apple představil

Nový iPad PRO je významným upgradem, který představuje rozšířený displej, ID obličeje, novou tužku a klávesnici Smart a také, pro některé jako nemilé překvapení, žádný konektor pro sluchátka. Vše v nápadně odlišném designu. 

Jeho vzhled je naprosto fantastický. Nejen že Apple odstranil tlačítko Domů, ale ještě roztáhl obrazovku do okrajů stejně jako na iPhonu XS. Ovšem s menším rozdílem, že na displeji není žádný zářez. Mírně širší rámeček se senzorem TrueDepth a fotoaparátem, potřebným pro systém rozpoznávání obličeje, běží rovnoměrně po kraji. Ve skutečnosti je lepší srovnání s iPhonem XR, protože jako tento telefon má i iPad PRO LCD, nikoliv OLED obrazovku. To klame vaše oči, aby si myslely, že má displej dokonale zakřivený okraj na rozdíl od předchozích iPadů. Je to jemná změna, ale zároveň velký rozdíl. Také na zadní části tabletu je umístěna ve zcela novém designu anténa. Kolem horního a spodního okraje běží úzká čára, která umožňuje vstupy a výstupy signálů Bluetooth, wi-fi a 4G. Linka trochu přípomíná již známý elegantní vzhled iPhonu 6s. Mimochodem: nové tablety mají tloušťku jen 5,9 mm, což z nich dělá nejtenčí iPady! O již zmíněném konektoru pro sluchátka, zveřejnil Apple informaci, když ho před třemi lety odebral u iPhonu. Nyní byla tato změna odprezentována bez komentáře. Apple má rád bezdrátové připojení pro svá zařízení, a to nejen proto, že dělá jedny z nejlepších Bluetooth sluchátek: AirPods. Ptáte se, co sluchátka v krabici? Ve skutečnosti sluchátka nebyla dodávána s iPady již několik let. Pro ty, kteří stále používají sluchátka s kabelem, společnost vyrábí USB-C adaptér. Jak už bylo řečeno, iPad je obrovským upgradem předchozích modelů a s lehkostí se nyní stal nejatraktivnějším. Jeho rychlost a všestrannost jsou pozoruhodné, pravděpodobně více než mnozí budou potřebovat, ale především pro kreativce, se stane výběrem číslo 1!

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.