Nabídka práce v našem Apple servisu v Praze 4

Koho hledáme?

Pro náš Apple servis MacParts v Praze 4 přijmeme slečnu | studentku na pozici asistentky servisu:

Co požadujeme?

Požadujeme profesionální přístup, milé a příjemné vystupování, pozitivní vztah k práci a zájem o značku Apple.

Uvítáme slečny | studentky se znalostí anglického jazyka. ( Poměrně častá komunikace s anglicky mluvícími zákazníky.)

Co nabízíme my Vám?

Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavé finanční ohodnocení(sazba od 120 kč|h), práci v mladém a příjemném kolektivu.

Náplň práce?

Komplexní obsluha našeho servisu, komunikace se zákazníky, příjem a výdej zakázek, práce s pokladnou, prodej příslušenství, telefonická podpora našich zákazníků, emailová komunikace s našimi zákazníky.

Jaké benefity můžeš očekávat?

- flexibilní pracovní dobu přizpůsobenou dle školy
- odměny z prodeje
- slevy na produkty a servis Apple zařízení
- práci v čistém, moderním prostředí s možností se připravovat do školy

 Spolupráce, v případě přijetí, bude zahájena v průběhu listopadu. Vaše životopisy posílejte na adresu info@macparts.cz