Vážení zákaznici, dle nařízení vlády je naše prodejna uzavřena. Předání vašich rozbitých, politých, nefunkčních zařízení je možno uskutečnit po telefonické domluvě na adrese naší provozovny. Předání opravených MacBooků lze po předchozí telefonické domluvě provést na adrese naší provozovny. Eshop funguje bez omezení a objednávky s osobním odběrem probíhají standardně pro předchozí telefonické domluvě na adrese naší provozovny. Možnost využít i našeho kurýra. Pokud jste se v nedávné době vrátili ze zahraničí a měli by jste být v karanténě, prosíme o respektování a přesunutí vaší návštěvy na pozdějiší dobu. Pokud na sobě cítíte jakékoliv příznaky (vysoké teploty,dušnost,kašel) zkontaktujte hygienickou stanici dle manuálu https://koronavirus.mzcr.cz. Zachovejte prosím klid, dříve nebo později všechna vaše rozbitá zařízení opravíme. Objednávky přes eshop jsou expedovány standardně. Děkujeme za vaše pochopení. Váš MacParts

Aktuální nabídka práce v našem Apple servisu

Koho hledáme?

Pro náš Apple servis MacParts v Praze přijmeme slečnu na pozici asistentky servisu:

Co požadujeme?

Požadujeme profesionální přístup, milé a příjemné vystupování, pozitivní vztah k zákaznikům a této oblasti služeb. 

Uvítáme také slečny se zkušenostmi z oblasti obchodu a znalost angličtiny.

Co nabízíme my Vám?

Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavé finanční ohodnocení(sazba od 100 kč/h), práci v mladém, příjemném a rozvíjejícím se kolektivu.

Náplň práce?

Obsluha a komunikace se zákazníky, příjem a výdej zakázek na pobočce našeho Apple servisu, práce s pokladnou, prodej příslušenství, telefonická podpora našich zákazníků. Emailová komunikace s našimi zákazníky.

Jaké benefity můžeš očekávat?


- odměny z prodeje příslušenství
- slevy na prodej a servis Apple zařízení a jeho příslušenství
- práci v mladém a motivujícím kolektivu

 Spolupráce, v případě přijetí, bude zahájena v průběhu listopadu. Vaše životopisy posílejte na adresu info@macparts.cz

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.