Vážení zákaznici, dle nařízení vlády je naše prodejna uzavřena. Předání vašich rozbitých, politých, nefunkčních zařízení je možno uskutečnit po telefonické domluvě na adrese naší provozovny. Předání opravených MacBooků lze po předchozí telefonické domluvě provést na adrese naší provozovny. Eshop funguje bez omezení a objednávky s osobním odběrem probíhají standardně pro předchozí telefonické domluvě na adrese naší provozovny. Možnost využít i našeho kurýra. Pokud jste se v nedávné době vrátili ze zahraničí a měli by jste být v karanténě, prosíme o respektování a přesunutí vaší návštěvy na pozdějiší dobu. Pokud na sobě cítíte jakékoliv příznaky (vysoké teploty,dušnost,kašel) zkontaktujte hygienickou stanici dle manuálu https://koronavirus.mzcr.cz. Zachovejte prosím klid, dříve nebo později všechna vaše rozbitá zařízení opravíme. Objednávky přes eshop jsou expedovány standardně. Děkujeme za vaše pochopení. Váš MacParts

Magnetický adaptér | Type-C

 
Novinka
 
  • 1 z 4

Magnetický adaptér Type-C.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
15.4.2020
500 Kč    
Značka Baseus
Webová stránka značky baseus-cn.com
Kategorie Rámečky | Redukce pro Apple
Záruka 2 roky
 

Tento nabíjecí adaptér Baseus mini Type-C je vybaven odnímatelným magnetickým rozhraním USB-C na jedné straně a zásuvkou USB-C na druhé straně. 

Inovativní design L zabraňuje ohýbání kabelu a umožňuje snadnější připojení zařízení k nabíjecímu kabelu v každé situaci. Jednoduše vložte magnetický konektor USB-C do portu MacBooku nebo jakéhokoli jiného zařízení s portem typu C a ponechte jej pro bezproblémové nabíjení bez rizika poškození portu.

  • Zabraňuje vniknutí prachu do nabíjecího portu.
  • Zcela bezpečné a spolehlivé použití díky vestavěnému ochrannému čipu.
  • Zajišťuje rychlé nabíjení.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.