Nanočistička | Mobilní | Nano Flow

 
 
  • 1 z 4

Nanočistička | Mobilní | Nano Flow.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
25.5.2022
Běžná cena 48 340 Kč
Ušetříte 7 251 Kč (–15 %)
41 089 Kč    
Kategorie Apple servis
 

Nanočistička | Mobilní | Nano Flow.

Větší mobilní verze

Větší mobilní verze nanočističek NanoFlow se skvěle hodí pro soukromé a menší veřejné prostory o velikosti kolem 100 m³. Čistička může fungovat 24/7 při zapojení do zásuvky či v případě, že není tato varianta k dispozici, funguje tato verze i cca 2 hodiny na speciální baterii. Ta je uvnitř a není potřeba nijak měnit. Při zapojení do zásuvky navíc čistička zvládá čistit vzduch, a přitom i nabíjet baterii. Po odpojení lze tak použít např. v MHD, kancelářích, veřejných prostorech apod. Mobilní verze byly vyvinuty pro české sportovce a jejich zahraniční cesty, kde budou reprezentovat ČR.

 

Čističky NanoFlow

Nanočistička vzduchu NanoFlow představuje alternativní přístup k čištění vzduchu, kdy nečistoty nezachycuje pomocí filtrů, ale naopak je rovnou rozkládá. Díky tomu se jedná o bezúdržbovou čističku s nulovými provozními náklady. Absence filtrů přináší i další výhodu v podobě minimální hlučnosti.

Naše čističky mohou fungovat kontinuálně v přítomnosti lidí, což je naprosto zásadní výhoda s ohledem na přenos viru přes aerosoly. Narozdíl od ozonátorů a UV lamp tak dokážeme snižovat virovou nálož, a tedy případný průběh nemoci.

NanoFlow je český výrobek založený na českém know-how nanotechnologií a fotokatalýze. Spolupracujeme s VŠCHT, TUL, ČSAF, NanoSpace, Česko je Nano a dalšími odbornými institucemi.

 

Další informace
Hmotnost.                             12,7 kg
Rozměr                                 559 x 356 x 229mm (délka x výška x hloubka)
Výkon ventilátorů                  cca 100 m³/h
Fotoaktivní plocha                2,84 m²
Reálný objem vyčištěného vzduchu
odpovídá nejenom výkonu ventilátorů ale především fotoaktivní ploše
Hlučnost (v 100% výkonu).   max 34,5 dB (lze regulovat od 0-100%)